Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kętrzyn: Wyjaśniają okoliczność śmiertelnego wypadku drogowego

  Kętrzyńscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczność tragicznego w skutkach wypadku drogowego do którego doszło na trasie Kętrzyn-Garbno. W wyniku czołowego zderzenia dwóch osobówek śmierć na miejscu poniósł 48-letni kierowca astry.

 2. Kętrzyn: Uroczyste Obchody Święta Policji

  W kętrzyńskim Amfiteatrze odbyły się uroczyste powiatowe obchody Święta Policji. W tym roku 34 funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie uzyskało awanse na wyższe stopnie służbowe. Jednego z policjantów uhonorowano również brązową odznaką „Zasłużony Policjant".

 3. Kierownictwo

 4. Kontakt

 5. Komisariat Policji w Korszach

 6. Kętrzyn oraz gmina Kętrzyn

 7. Kętrzyn: Wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego w którym poszkodowane zostały 25-latka oraz 3-letnia dziewczynka

  Pogarszające się warunki atmosferyczne, opady deszczu, śliska nawierzchnia i ograniczona widoczność nie sprzyjają kierowcom. Wczoraj 25-letnia kobieta jadąca peugeotem z 3-letnim dzieckiem uderzyła w przydrożne drzewo. Kierująca oraz dziewczynka trafiły do szpitali. Wszelkie okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają kętrzyńscy policjanci.

 8. Korsze

 9. Kętrzyn: Pijany, bez uprawnień i bez włączonych świateł kierował motocyklem

  22-letni mieszkaniec Reszla nie tylko nie włączył świateł, ale także wyłączył myślenie i wsiadł za kierownicę motocykla będąc pijany. Mężczyzna dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Teraz mężczyzna stanie przed sądem.

 10. Wydział Kryminalny