Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kierownictwo

 2. Kontakt

 3. Kętrzyn oraz gmina Kętrzyn

 4. Kętrzyn: Policjanci zatrzymali kolejnych poszukiwanych

  Kętrzyńscy policjanci podczas realizowania swoich zadań służbowych oraz w wyniku zmian w przepisach dotyczących osób ukrywających się przed organami ścigania, zatrzymali osiem osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Wszyscy zatrzymani w wieku 21-57 lat, poszukiwani byli nakazami zatrzymania w celu odbycia kary pozbawienia wolności m.in. za wprowadzanie na terytorium kraju wyrobów bezakcyzowych, kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, kradzieże , jak również wywołanie fałszywego alarmu.

 5. Kętrzyn: Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego na DW594

  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na trasie Reszel-Święta Lipka. Dwie osoby trafiły do szpitala.

 6. Komisariat Policji w Korszach

 7. Komisariat Policji w Reszlu

 8. Kętrzyn: Bez pobłażania wobec nietrzeźwych na drogach

  Funkcjonariusze Straży Miejskiej oraz OSP z Reszla uniemożliwili dalszą jazdę nietrzeźwemu 41-latkowi. Funkcjonariusze zatrzymali go kiedy chciał przejechać jedną z zamkniętych ulic miasta. Zatrzymany mężczyzna miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

 9. Kętrzyn: 72-letni motorowerzysta trafił do szpitala – policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku

  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w rejonie skrzyżowania ulic Wojska Polskiego i Reja w Kętrzynie. 28-letnia kierująca pojazdem marki Opel Corsa skręcając w prawo uderzyła w jadący motorower. Kierujący jednośladem 72-latek trafił do szpitala.

 10. Kętrzyn: Wypadek w Biedaszkach. 3 osoby trafiły do szpitala

  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miejscowości Biedaszki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący 28-latek nie dostosował prędkości do warunków ruchu i na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni doprowadzając do zdarzenia czołowego z innym pojazdem. 3 osoby trafiły do szpitala.