Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Policjanci poszukują Oliwi Sufryd

  Policjanci z Kętrzyna poszukują Oliwi Sufryd. 17-latka wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie pod nr tel: tel. (89) 752 92 00 lub osobiście w najbliższej jednostce Policji.

 2. Policjanci poszukują Marcina Czerlińskiego

  Policjanci z Kętrzyna poszukują Marcina Czerlińskiego. 35-latek wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie pod nr tel: tel. (89) 752 92 00 lub osobiście w najbliższej jednostce Policji.

 3. Kętrzyn oraz gmina Kętrzyn

 4. Lekkomyślność i głupota za kierownicą. Dzień po dniu zatrzymujemy nietrzeźwych

  Regularne policyjne kontrole, interwencje policjantów, informacje od świadków, a do tego kary pieniężne, zakazy, wyroki i groźba odpowiedzialności za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu lub śmierci innej osoby – to wszystko wiąże się z nieodpowiedzialnymi kierowcami, którzy wsiadają za kierownice z alkoholem w organizmie. Niestety wciąż nie brakuje takich osób na naszych drogach.

 5. Motorowerem wracał do domu. Miał blisko 2 promile

  Kętrzyńscy policjanci wykluczyli z ruchu drogowego pijanego 55 – latka. Mężczyzna nocną porą, kompletnie pijany wracał motorowerem do domu. Nieodpowiedzialny uczestnik ruchu drogowego miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

 6. Kierownictwo

 7. Kontakt

 8. Kętrzyn: Poszukiwany pijany nastolatek zatrzymany przez policjantów

  Policjanci zatrzymali pijanego nastolatka. Jak się okazało chłopak był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie celem doprowadzenia do placówki wychowawczej. 17-latek początkowo trafił do Policyjnej Izby Dziecka dziś zostanie przewieziony do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

 9. Kętrzyn: Ona oszukała, on jeździł pijany. Poszukiwani w rękach policjantów

  Funkcjonariusze realizując zadania służbowe na terenie podległym Komendzie Powiatowej Policji w Kętrzynie, po raz kolejny zatrzymali osoby poszukiwane. 52-latkę zatrzymał dzielnicowy, natomiast 61-latek został zatrzymany w miejscu zamieszkania przez policjantów z wydziału kryminalnego. Poszukiwani jeszcze dziś trafią do aresztów śledczych.

 10. Komisariat Policji w Reszlu