Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. WSTĄP DO SŁUŻBY W POLICJI

  Policyjni wodniacy, przewodnicy psów, motocykliści z wydziałów ruchu drogowego, antyterroryści, specjaliści z zakresu kryminalistyki, dociekliwi kryminalni i gotowi na wszystko policjanci z prewencji - dla wielu z nich obowiązki służbowe i zadania jakie są przed nimi stawiane, są także okazją do rozwijania swoich zainteresowań, łączenia hobby z pracą, a także zdobywania zupełnie nowych doświadczeń. I Ty też możesz zostać POLICJANTEM

 2. Kierownictwo

 3. Kętrzyn oraz gmina Kętrzyn

 4. Kętrzyn: Pijani i agresywni rodzice trafili do policyjnego aresztu, a ich dzieci do pogotowia opiekuńczego

  Kętrzyńscy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie gminy Kętrzyn, w którym zgłoszono awanturę domową. Na miejscu okazało się, że agresywni i nietrzeźwi rodzice opiekują się dwójką malutkich dzieci. Kobieta i mężczyzna trafili do policyjnej celi natomiast dzieci do Pogotowia Opiekuńczego. O całej sytuacji został poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.

 5. Kontakt

 6. Kętrzyn : Drużyna policjantów z Kętrzyna stanęła na podium w VI Piłkarskim Turnieju o Puchar Komendanta Wojewódzkiego

  Drużyna funkcjonariuszy z kętrzyńskiej komendy Policji zajęła zaszczytne II miejsce w rozegranym VI Turnieju Policyjnych Drużyn Piłkarskich o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie. W rozgrywkach wzięło udział dziesięć siedmioosobowych drużyn z całego województwa.

 7. Komisariat Policji w Korszach

 8. Kętrzyn, Korsze: W trosce o bezpieczeństwo dzieci rozdali odblaski

  W ramach akcji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji „Kręci mnie bezpieczeństwo… przez cały rok szkolny” dzielnicowi z Korsz radzili, uczyli i ostrzegali, jak bezpiecznie dotrzeć i wrócić ze szkoły aby uniknąć potencjalnych zagrożeń.

 9. Korsze

 10. Komisariat Policji w Reszlu