Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kierownictwo

 2. Kontakt

 3. Kętrzyn

 4. Korsze

 5. Reszel

 6. Połączyła ich praca. Jednogłośnie powiedzieli sakramentalne ”TAK”

  Był szpaler, życzenia od kolegów, pojawiło się sakramentalne "Tak". W związek małżeński wstąpili sierż. Małgorzata Grzelak i sierż. Marcin Bondar. Nowożeńcy na co dzień pracują w zespole patrolowo-interwencyjnym kętrzyńskiej komendy. Młoda para zna się od kilku lat i poznała się właśnie podczas pracy w komendzie.

 7. Barciany

 8. Kętrzyn: Wyjaśniają okoliczności zdarzeń drogowych

  W niespełna godzinę na terenie powiatu kętrzyńskiego doszło do dwóch poważnych zdarzeń drogowych. W pierwszym przypadku kierujący tirem chcąc uniknąć zderzenia z busem zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie wjechał na pobocze gdzie uderzył w przystanek autobusowy. W drugim natomiast zdarzeniu doszło do wypadku drogowego z udziałem pojazdu ciężarowego i jednośladu. Kierująca rowerem z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

 9. Kętrzyn: „Wakacje – jestem bezpieczny”. Policjanci odwiedzili Powiatowy Dom Dziecka

  „Wakacje – jestem bezpieczny” - pod takim hasłem odbyło się spotkanie kętrzyńskich policjantów z wychowankami Powiatowego Domu Dziecka. W trakcie prelekcji funkcjonariusze omówili zasady bezpiecznego poruszania się na drodze i właściwego przechodzenia przez jezdnię. Przypomnieli dzieciom o podstawowych zasadach bezpiecznego wypoczynku nad wodą oraz w górach. Na koniec spotkania życzyli uczestnikom udanego, ale przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku i wręczyli dzieciom elementy odblaskowe.

 10. Srokowo