Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Oficer prasowy

 2. Kętrzyn

 3. 22.02.2015-Rozegrali VIII Turniej Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych

  Na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie odbył się VIII Turniej Służb Mundurowych w Halowej Piłce Nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie oraz Burmistrza Miasta Kętrzyn. Zaszczytne I miejsce zdobyła drużyna Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi. Walczący w turnieju zawodnicy zagwarantowali obecnym na hali widzom ogromną dawkę sportowych emocji.

 4. Kierownictwo

 5. Korsze

 6. Wydziały

 7. 24.02.2015-Rozmawiali z młodzieżą o bezpieczeństwie na drodze w ramach kampanii „Mój wybór… życie”

  Kętrzyńscy policjanci spotkali się z uczniami Prywatnego Liceum im. Marka Władyki w Kętrzynie. Tematem spotkania było bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Policjanci przestrzegali młodych ludzi przed skutkami nieodpowiedzialnych zachowań. Wskazywali na konsekwencje i skutki prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu czy środków odurzających, jazdę z nadmierną prędkością, nie zapinanie pasów bezpieczeństwa oraz używanie telefonów komórkowych podczas kierowania.

 8. Srokowo

 9. 27.02.2015-Policjanci prowadzą działania „Alkohol i narkotyki”. Już są pierwsze efekty zatrzymali pijanego kierowcę gimbusa szkolnego

  Funkcjonariusze ruchu drogowego od rana prowadzą działania pn. „Alkohol i Narkotyki”. Ich celem jest m.in. zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, eliminowanie z dalszej jazdy kierowców, będących w stanie po spożyciu alkoholu lub pod działaniem środków odurzających. W Kętrzynie przy ul. Pocztowej policjanci zatrzymali pijanego mieszkańca miasta, który kierował gimbusem szkolnym. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości 58-letniego Krzysztofa M. wykazało ponad promil alkoholu w organizmie.

 10. Reszel