Menu przedmiotowe:
Galeria
03
Święto Policji 2008KWP - Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie

Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie


ul. Wojska Polskiego 5
11-400 Kętrzyn
woj. warmińsko-mazurskie

Telefon: (089) 752-92-00 lub 997
Fax: (089) 752-92-05

e-mail:
komendant@ketrzyn.ol.policja.gov.pl 

Komunikaty
22.07.2014 - Święto Policji 2014

22.07.2014 - Komunikat
Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie oszustwa dokonanego na terenie miasta w dniu 25.06.2014r. przez młodą kobietę. Podejrzana dzwoniąc z telefonu o abonenckim numerze włoskiej sieci wyłudziła od starszej osoby znaczną kwotę pieniędzy.
Kętrzyńscy Policjanci proszą wszystkie osoby pokrzywdzone przez tę kobietę oraz mogące mieć jakąkolwiek wiedzę o tym zdarzeniu o pilny kontakt osobisty lub telefoniczny pod numerami telefonów: 997 lub prowadzącym sprawę: 89 752 92 82

24.06.2014 - Uwaga!!!
Uprzejmie informujemy Państwa, iż Sekcja Doboru i Rezerwy Kadrowej Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Olsztynie zmieniła lokalizację z ul. Pstrowskiego 3 na ul. Piłsudskiego 5.
08.01.2014 - KWP: Konkurs "Zanim będzie za późno"

Używanie środków psychoaktywnych przez młodzież stanowi coraz to większy problem społeczny w Polsce. Idąc naprzeciw Komenda Wojewódzka w Olsztynie przy udziale przedstawicieli Kuratorium Oświaty oraz Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej opracowuje program pn. „Zanim będzie za późno”. Jego celem jest podniesienie bezpieczeństwa na terenie placówek oświatowych oraz eliminowanie popełniania czynów zabronionych, w szczególności przez uczniów. Program skierowany jest głównie do rodziców, a jego pierwszym etapem jest ogłoszenie konkursu. Sprawdź szczegóły.  więcej
Aktualności:
 22.07.2014 - Komendant spotkał się z seniorami z Domu Pomocy Społecznej.
Komendant Powiatowy Policji w Kętrzynie insp. Wiesław Skudelski  wspólnie z policjantami spotkał się z seniorami mieszkającymi  w miejscowym Domu Pomocy Społecznej. Tematyką rozmów było zagadnienie dotyczące bezpieczeństwa osób starszych, które w dużym stopniu narażone są na działania ze strony przestępców. Seniorzy dla zaproszonych gości z okazji zbliżającego się Święta Policji przygotowali występ podczas którego recytowali wiersze o ich pracy. Na zakończenie spotkania mieszkańcy złożyli szczere i serdeczne życzenia.
więcej » 
 22.07.2014 - Włamał się do sklepu. Dostał policyjny dozór
Prokurator zdecydował o policyjnym dozorze wobec mężczyzny podejrzanego o kradzież z włamaniem do jednego ze sklepów na terenie Korsz. 25-letni Paweł F. poprzez wybicie szyby w drzwiach wejściowych dostał się do wnętrza sklepu skąd dokonał kradzieży alkoholu, oraz papierosów różnych marek o wartości blisko 500 złotych. W ramach zastosowanego środka zapobiegawczego mężczyzna będzie  musiał  2 razy w tygodniu meldować się Komisariacie Policji w Korszach.
więcej » 
 22.07.2014 - Pod nieobecność rodziców nieletni urządzili sobie imprezę zakrapianą alkoholem
Przed sądem rodzinnych i nieletnich odpowie trzech nastolatków z Kętrzyna. Nieletni pod nieobecność rodziców urządzili sobie imprezę zakrapianą alkoholem, podczas której wyrzucali przez okno na chodnik butelki oraz zakłócali porządek publiczny i ciszę nocną. Przeprowadzone badanie dwóch 16-latków i o rok młodszego od nich kolegi wykazało od pół do ponad 1 promila alkoholu w organizmie. Teraz o dalszym losie nastolatków zadecyduje sąd rodzinny i nieletnich.
więcej » 
Dzień z pracy Policji
Zdarzenia: 2014-07-29
1. Zatrzymani
    na gorącym uczynku: 23
2. Wypadki drogowe: 7
    - ranni: 8
    - zabici: 0
3. Kolizje drogowe: 41
4. Nietrzeźwi kierowcy: 11
Ostatnia aktualizacja: 2014-07-22
© 2006 - Wszystkie prawa zastrzeżone Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl

Projekt pt. "Rozwój e-usług publicznych i e-komunikacji między społecznością regionu, a Policją województwa warmińsko - mazurskiego" współfinansowany w 75% przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego oraz w 25% z budżetu Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.