Menu przedmiotowe:
Galeria
Piłka w grze ...
III Turniej Halowej Piłki Nożnej Policjantów o Puchar Komendanta Powiatowego w KętrzynieKWP - Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie

Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie


ul. Wojska Polskiego 5
11-400 Kętrzyn
woj. warmińsko-mazurskie

Telefon: 89 752-92-00 lub 997
Fax: 89 752-92-05

e-mail:
komendant@ketrzyn.ol.policja.gov.pl 

Komunikaty
22.07.2014 - Komunikat
Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie oszustwa dokonanego na terenie miasta w dniu 25.06.2014r. przez młodą kobietę. Podejrzana dzwoniąc z telefonu o abonenckim numerze włoskiej sieci wyłudziła od starszej osoby znaczną kwotę pieniędzy.
Kętrzyńscy Policjanci proszą wszystkie osoby pokrzywdzone przez tę kobietę oraz mogące mieć jakąkolwiek wiedzę o tym zdarzeniu o pilny kontakt osobisty lub telefoniczny pod numerami telefonów: 997 lub prowadzącym sprawę: 89 752 92 82

24.06.2014 - Uwaga!!!
Uprzejmie informujemy Państwa, iż Sekcja Doboru i Rezerwy Kadrowej Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Olsztynie zmieniła lokalizację z ul. Pstrowskiego 3 na ul. Piłsudskiego 5.
08.01.2014 - KWP: Konkurs "Zanim będzie za późno"

Używanie środków psychoaktywnych przez młodzież stanowi coraz to większy problem społeczny w Polsce. Idąc naprzeciw Komenda Wojewódzka w Olsztynie przy udziale przedstawicieli Kuratorium Oświaty oraz Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej opracowuje program pn. „Zanim będzie za późno”. Jego celem jest podniesienie bezpieczeństwa na terenie placówek oświatowych oraz eliminowanie popełniania czynów zabronionych, w szczególności przez uczniów. Program skierowany jest głównie do rodziców, a jego pierwszym etapem jest ogłoszenie konkursu. Sprawdź szczegóły.  więcej
Aktualności:
 16.09.2014 - Po skończonej imprezie zakrapianej alkoholem, pijani nieletni przyszli na komendę zgłosić kradzież telefonów
Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 19-letniemu Patrykowi N. Mężczyzna w jednym ze sklepów monopolowych na terenie miasta kupił nieletnim 8 piw. W trakcie picia alkoholu mężczyzna wykorzystał nieuwagę nieletnich i z plecaka ukradł dwa telefony komórkowe o wartości blisko 1400 złotych. Policjanci zbadali stan trzeźwości nastolatków. Cała trójka miała pół promila alkoholu w organizmie. Dzięki zebranym informacjom sprawca trafił do policyjnego aresztu. Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny policjanci odzyskali skradzione telefony. Dzisiaj 19-latek usłyszał zarzut kradzieży, do której się przyznał.
więcej » 
 16.09.2014 - Pijany uczeń przyszedł na zajęcia z matematyki
Kętrzyńscy policjanci interweniowali w jednym z miejscowych gimnazjów, po tym jak pedagog poinformował o pijanym uczniu. Jak się okazało, 14-latek przyszedł na zajęcia z matematyki mając blisko pół promila alkoholu w organizmie. Teraz funkcjonariusze ustalają, skąd nieletni miał alkohol. O jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny i nieletnich.
więcej » 
 16.09.2014 - Nielegalnie łowili ryby, odpowiedzą przed sądem
Reszelscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy bez zezwolenia i przy pomocy nielegalnego sprzętu łowili ryby na jeziorze Klawoj w gminie Reszel. 40-letni Grzegorz K. i 39-letni Wojciech K. zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Dziś usłyszą zarzuty nielegalnego połowu ryb. Zgodnie z Ustawą o Rybactwie Śródlądowym może grozić im kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.
więcej » 
Dzień z pracy Policji
Zdarzenia: 2014-09-15
1. Zatrzymani
    na gorącym uczynku: 28
2. Wypadki drogowe: 3
    - ranni: 3
    - zabici: 0
3. Kolizje drogowe: 41
4. Nietrzeźwi kierowcy: 15
Ostatnia aktualizacja: 2014-09-16
© 2006 - Wszystkie prawa zastrzeżone Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl

Projekt pt. "Rozwój e-usług publicznych i e-komunikacji między społecznością regionu, a Policją województwa warmińsko - mazurskiego" współfinansowany w 75% przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego oraz w 25% z budżetu Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.