Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kierownictwo

 2. Kontakt

 3. Kętrzyn oraz gmina Kętrzyn

 4. „Dzielnicowy roku 2016” - znamy najlepszych dzielnicowych na Warmii i Mazurach

  W Wyższej Szkole Policji w Szczytnie 38 dzielnicowych z Warmii i Mazur - podczas dwudniowych zmagań - rywalizowało w pięciu konkurencjach, które pozwoliły wyłonić najlepszego dzielnicowego w regionie. Został nim mł. asp. Piotr Dzirba z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie.

 5. Korsze

 6. "Piknik Malucha" z udziałem kętrzyńskich policjantów

  Kętrzyńscy policjanci uczestniczyli w Pikniku Malucha zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Srokowie z myślą o najmłodszych mieszkańcach i ich rodzicach. Funkcjonariusze, którzy często podczas codziennej służby spotykają się z najmłodszymi skorzystali z okazji, żeby się z nimi lepiej poznać oraz zwrócić uwagę dzieci i ich rodziców na bezpieczeństwo.

 7. Barciany

 8. Policjanci dbają o bezpieczeństwo najmłodszych

  Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie w ramach prowadzonych działań profilaktycznych pod nazwą "Bezpieczna Droga do szkoły" odwiedzają uczniów szkół na terenie powiatu kętrzyńskiego. Głównym tematem rozmów z dziećmi jest szeroko rozumiane bezpieczeństwo w drodze do szkoły. Funkcjonariusze oprócz utrwalania podstawowych zasad, zachęcają uczniów do wyposażania ubiorów i plecaków w elementy odblaskowe, co niewątpliwie poprawi bezpieczeństwo.

 9. Policjanci zabezpieczyli pełen słoik marihuany

  Za posiadanie narkotyków odpowie przed sądem 20-letni Krystian O. W chwili zatrzymania mężczyzna posiadał w swoim plecaku słoik z zawartością 40 gramów suszu roślinnego oraz wagę elektroniczną. Po przeprowadzeniu testu narkotykowego okazało się, że była to marihuana. 20-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

 10. Grzybiarz znalazł granat moździerzowy

  Niebezpieczne znalezisko odkrył zbierający grzyby w lesie mężczyzna. O fakcie tym natychmiast powiadomił policjantów. Funkcjonariusze potwierdzili, że jest to pocisk artyleryjski z czasów II wojny światowej. Miejsce, do czasu przyjazdu wojskowych saperów, zabezpieczali kętrzyńscy policjanci.