Menu przedmiotowe:
Galeria
Rowerem w bezpieczne wakacje
VI Edycja "Rowerem w Bezpieczne Wakacje"KWP - Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie

Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie


ul. Wojska Polskiego 5
11-400 Kętrzyn
woj. warmińsko-mazurskie

Telefon: 89 752-92-00 lub 997
Fax: 89 752-92-05

e-mail:
komendant@ketrzyn.ol.policja.gov.pl 

Komunikaty
22.07.2014 - Komunikat
Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie oszustwa dokonanego na terenie miasta w dniu 25.06.2014r. przez młodą kobietę. Podejrzana dzwoniąc z telefonu o abonenckim numerze włoskiej sieci wyłudziła od starszej osoby znaczną kwotę pieniędzy.
Kętrzyńscy Policjanci proszą wszystkie osoby pokrzywdzone przez tę kobietę oraz mogące mieć jakąkolwiek wiedzę o tym zdarzeniu o pilny kontakt osobisty lub telefoniczny pod numerami telefonów: 997 lub prowadzącym sprawę: 89 752 92 82

24.06.2014 - Uwaga!!!
Uprzejmie informujemy Państwa, iż Sekcja Doboru i Rezerwy Kadrowej Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Olsztynie zmieniła lokalizację z ul. Pstrowskiego 3 na ul. Piłsudskiego 5.
08.01.2014 - KWP: Konkurs "Zanim będzie za późno"

Używanie środków psychoaktywnych przez młodzież stanowi coraz to większy problem społeczny w Polsce. Idąc naprzeciw Komenda Wojewódzka w Olsztynie przy udziale przedstawicieli Kuratorium Oświaty oraz Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej opracowuje program pn. „Zanim będzie za późno”. Jego celem jest podniesienie bezpieczeństwa na terenie placówek oświatowych oraz eliminowanie popełniania czynów zabronionych, w szczególności przez uczniów. Program skierowany jest głównie do rodziców, a jego pierwszym etapem jest ogłoszenie konkursu. Sprawdź szczegóły.  więcej
Aktualności:
 04.08.2014 - Uroczyste obchody Święta Policji 2014 w Kętrzynie
Z okazji Święta Policji w kętrzyńskim amfiteatrze w obecności przedstawiciela Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie mł. insp. Tomasza Stawarskiego, władz samorządowych,  przedstawicieli innych służb mundurowych oraz rodzin policjantów odbyły się mianowania na wyższe stopnie policyjne oraz wręczenie odznaczeń.
więcej » 
 04.08.2014 - Uciekał przed policjantami, bo był poszukiwany
Kętrzyńscy policjanci po krótkim pościgu zatrzymali 21-letniego Adriana K. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie za dokonane kradzieże. Adrian K. został zatrzymany, gdy na jednej z ulic miasta zaczął uciekać na widok radiowozu. Teraz mężczyzna najbliższe 6 miesięcy spędzi za kratkami.
więcej » 
 22.07.2014 - Komendant spotkał się z seniorami z Domu Pomocy Społecznej.
Komendant Powiatowy Policji w Kętrzynie insp. Wiesław Skudelski  wspólnie z policjantami spotkał się z seniorami mieszkającymi  w miejscowym Domu Pomocy Społecznej. Tematyką rozmów było zagadnienie dotyczące bezpieczeństwa osób starszych, które w dużym stopniu narażone są na działania ze strony przestępców. Seniorzy dla zaproszonych gości z okazji zbliżającego się Święta Policji przygotowali występ podczas którego recytowali wiersze o ich pracy. Na zakończenie spotkania mieszkańcy złożyli szczere i serdeczne życzenia.
więcej » 
Dzień z pracy Policji
Zdarzenia: 2014-08-26
1. Zatrzymani
    na gorącym uczynku: 12
2. Wypadki drogowe: 3
    - ranni: 3
    - zabici: 0
3. Kolizje drogowe: 52
4. Nietrzeźwi kierowcy: 4
Ostatnia aktualizacja: 2014-08-04
© 2006 - Wszystkie prawa zastrzeżone Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl

Projekt pt. "Rozwój e-usług publicznych i e-komunikacji między społecznością regionu, a Policją województwa warmińsko - mazurskiego" współfinansowany w 75% przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego oraz w 25% z budżetu Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.