Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kętrzyn: Wyjaśniają okoliczności wypadków drogowych

  Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadków drogowych, do których doszło na terenie powiatu kętrzyńskiego. Pierwsze zdarzenie miało miejsce w Kętrzynie gdzie na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło do potrącenia dwóch nieletnich chłopców do drugiego zdarzenia natomiast doszło na trasie Kętrzyn-Nakomiady gdzie na łuku drogi kierujący VW Polo uderzył w przydrożne drzewo. Wszyscy uczestnicy z obrażeniami ciała trafili do szpitali.

 2. IV Wojewódzki Nocny Turniej Siatkówki Plażowej Służb Mundurowych i Ratowniczych pod patronatem Burmistrza Miasta Kętrzyn i Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie

  W nocy z 25 na 26 sierpnia br. już czwarty raz odbyły się Wojewódzki Nocny Turniej Siatkówki Plażowej Służb Mundurowych i Ratowniczych. Tym razem dzięki przychylności Burmistrza Miasta Kętrzyn Krzysztofa Hećmana zawody rozegrane zostały na terenie kompleksu rekreacyjno-sportowego "Kętrzynianka". Organizatorami zmagań byli Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie oraz Instytut Bezpieczeństwa i Obrony Narodowej.

 3. Kierownictwo

 4. Kętrzyn, Korsze: Aresztowany 39-latek podejrzany o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem oraz usiłowanie zabójstwa

  Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące w areszcie śledczym spędzi 39-letni mężczyzna. Jest on podejrzany o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem 38-letniego mężczyzny oraz usiłowanie zabójstwa kobiety. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

 5. Kontakt

 6. Korsze

 7. Kętrzyn

 8. Kętrzyn: Wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku

  Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Saduny gm. Korsze. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 23-letnia kobieta kierując BMW wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu volkswagenem mężczyźnie. Kierująca oraz pasażerka BMW trafiły do szpitala.

 9. Srokowo

 10. Kętrzyn: Mając sądowy zakaz prowadzenia pojazdów wsiadł za kółko i spowodował wypadek

  Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Gęsie Góry w gm. Barciany. 32-letni mężczyzna wbrew sądowemu zakazowi wsiadł za kierownicę auta i spowodował wypadek drogowy. Poszkodowany 10-letni chłopiec z obrażeniami głowy trafił do szpitala.