Menu przedmiotowe:
Galeria
22
Międzynarodowa Konferencja dotycząca Przeciwdziałania Przemocy w RodzinieKWP - Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie

Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie


ul. Wojska Polskiego 5
11-400 Kętrzyn
woj. warmińsko-mazurskie

Telefon: 89 752-92-00 lub 997
Fax: 89 752-92-05

e-mail:
komendant@ketrzyn.ol.policja.gov.pl 

Komunikaty
22.07.2014 - Komunikat
Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie oszustwa dokonanego na terenie miasta w dniu 25.06.2014r. przez młodą kobietę. Podejrzana dzwoniąc z telefonu o abonenckim numerze włoskiej sieci wyłudziła od starszej osoby znaczną kwotę pieniędzy.
Kętrzyńscy Policjanci proszą wszystkie osoby pokrzywdzone przez tę kobietę oraz mogące mieć jakąkolwiek wiedzę o tym zdarzeniu o pilny kontakt osobisty lub telefoniczny pod numerami telefonów: 997 lub prowadzącym sprawę: 89 752 92 82

24.06.2014 - Uwaga!!!
Uprzejmie informujemy Państwa, iż Sekcja Doboru i Rezerwy Kadrowej Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Olsztynie zmieniła lokalizację z ul. Pstrowskiego 3 na ul. Piłsudskiego 5.
08.01.2014 - KWP: Konkurs "Zanim będzie za późno"

Używanie środków psychoaktywnych przez młodzież stanowi coraz to większy problem społeczny w Polsce. Idąc naprzeciw Komenda Wojewódzka w Olsztynie przy udziale przedstawicieli Kuratorium Oświaty oraz Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej opracowuje program pn. „Zanim będzie za późno”. Jego celem jest podniesienie bezpieczeństwa na terenie placówek oświatowych oraz eliminowanie popełniania czynów zabronionych, w szczególności przez uczniów. Program skierowany jest głównie do rodziców, a jego pierwszym etapem jest ogłoszenie konkursu. Sprawdź szczegóły.  więcej
Aktualności:
 30.09.2014 - Pomogli 77-letniej kobiecie
Czujność pielęgniarki i natychmiastowa reakcja kętrzyńskich policjantów być może zapobiegła tragedii. Kobieta powiadomiła funkcjonariuszy, że ma problem z dostaniem się do domu swojej podopiecznej, 77-letniej mieszkanki Kętrzyna. Z uwagi na zagrożenie życia i zdrowia starszej pani, policjanci wyważyli drzwi. W mieszkaniu w jednym z pokoi na podłodze przy łóżku leżała 77-latka. Kobieta była przytomna ale bardzo słaba. Ze względu na niedowład kończyn, nie mogła się poruszać. Powiedziała tylko, że w nocy wstając z łóżka przewróciła się i nie mogła się podnieść by wezwać pomoc. Policjanci natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe, które zabrało kobietę do szpitala.
więcej » 
 26.09.2014 - 15 i 11-latek wykorzystali nieobecność operatora koparki i ukradli saszetkę z dokumentami i pieniędzmi
Przed sądem rodzinnym i nieletnich odpowie 15-letni Dawid oraz 11-letni Kacper. Chłopcy podczas prac odwadniania cmentarza pod nieobecność operatora koparki ukradli saszetkę wraz z zawartością portfela, w którym znajdowały się dokumenty oraz pieniądze. Skradzione pieniądze przeznaczyli na słodycze oraz zabawki. Natomiast portfel z dokumentami wyrzucili w stertę liści znajdujących się na terenie cmentarza.
więcej » 
 25.09.2014 - Zatrzymali dwóch poszukiwanych
Kętrzyńscy dzielnicowi zatrzymali 38-letniego Jana K. oraz 44-letniego Andrzeja M. Mężczyźni poszukiwani byli na podstawie poleceń osadzenia wydanych przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie. 38-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości za liczne kradzieże i włamanie, natomiast 44-latek poszukiwany był za niezapłaconą karę grzywny w wysokości 4000 zł. Mieszkańcy miasta trafili do policyjnej celi. Jeszcze dziś zostaną odkonwojowani do aresztów śledczych, gdzie odbędą zasądzoną karę pozbawienia wolności.
więcej » 
Dzień z pracy Policji
Zdarzenia: 2014-09-23
1. Zatrzymani
    na gorącym uczynku: 21
2. Wypadki drogowe: 6
    - ranni: 5
    - zabici: 1
3. Kolizje drogowe: 71
4. Nietrzeźwi kierowcy: 8
Ostatnia aktualizacja: 2014-09-30
© 2006 - Wszystkie prawa zastrzeżone Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl

Projekt pt. "Rozwój e-usług publicznych i e-komunikacji między społecznością regionu, a Policją województwa warmińsko - mazurskiego" współfinansowany w 75% przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego oraz w 25% z budżetu Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.