Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kierownictwo

 2. Kontakt

 3. Zasady postępowania podczas kontroli policyjnych

 4. Kętrzyn

 5. Kętrzyn: Komenda Policji w rękach maluchów

  Komenda Policji w Kętrzynie kolejny już raz otworzyła swoje drzwi dla najmłodszych. Dzieci odwiedziły policjantów w ramach działań edukacyjno – profilaktycznych pn. „Do źródeł wiedzy o bezpieczeństwie – Otwarte jednostki policji”. Funkcjonariusze opowiadali na czym polega ich praca, prezentowali sprzęt, jakim dysponują, a na koniec przypominali zagadnienia związane z bezpiecznymi zachowaniami.

 6. Kętrzyn: Kętrzyńscy Policjanci z wizytą w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców

  Kętrzyńscy policjanci spotkali się z osobami przebywającymi w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców w Kętrzynie. Funkcjonariusze rozmawiali z mieszkańcami na temat bezpieczeństwa oraz informowali co zrobić by nie stać się ofiarą przestępstwa i jak działać w przypadku zagrożenia. Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych wychowanków.

 7. Korsze

 8. Kętrzyn: Pijany kierowca BMW uderzył w ogrodzenie

  3 promile alkoholu w organizmie miał kierowca BMW, który w miejscowości Mołtajny w gminie Barciany wjechał w prywatną posesję, gdzie uszkodził ogrodzenie. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem.

 9. Reszel

 10. Kętrzyn: W czasie wolnym od służby zatrzymał poszukiwanego

  Spostrzegawczość oraz właściwa reakcja policjanta będącego w czasie wolnym od służby pozwoliła na zatrzymanie poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie w związku z niestawieniem się w zakładzie karnym. 55-letni mężczyzna ma do odbycia karę blisko 2 miesięcy pozbawienia wolności.