Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kontakt

 2. Kętrzyn

 3. Kierownictwo

 4. 22.06.2015r.-Dzięki policjantom 160 porcji dilerskich marihuany nie trafi na rynek

  Kętrzyńscy kryminalni zatrzymali 18-letniego Mateusza S., przy którym w trakcie kontroli policjanci znaleźli worek z marihuaną, z której można było przygotować 160 porcji dilerskich. Kompletnie zaskoczony mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków odpowie przed sądem - grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 5. Wydziały

 6. 13.06.2015r.-Promowali zasady bezpieczeństwa podczas festynu "Grunt to rodzina"

  Kętrzyńscy policjanci zaproszeni przez dyrekcję Zespołu Szkół w Wilkowie uczestniczyli w festynie „Grunt to rodzina”. Jeszcze kilka dni i nadejdzie wyczekiwany czas wakacji. Zorganizowana impreza była okazją do przypomnienia najmłodszym uczestnikom o zasadach bezpieczeństwa. Uczniowie uczestniczyli w konkursach ze znajomości zasad bezpiecznego poruszania się po drodze.

 7. Odebrał prawo jazdy i spowodował kolizję. Sroga nauczka dla młodego kierowcy

  Dawid W. otrzymał 500-złotowy mandat karny i 6 punktów karnych za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa ruchu drogowego. Mężczyzna na ul. Krótkiej w Kętrzynie na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w dwa zaparkowane na parkingu przy jezdni pojazdy. Okazało się, że mężczyzna prawo jazdy posiadał od 3 godzin.

 8. Reszel

 9. Przedszkolaki opanowały komendę. Policjanci pobrali od nich odciski palców

  Komendę Powiatową Policji w Kętrzynie odwiedziły dzieci z miejscowego przedszkola „Słoneczko”. W czasie spotkania maluchy pobrały swoje odciski palców, mogły wejść do radiowozu oraz zapoznać się z wyposażeniem policjantów niezbędnym podczas służby. Najbardziej interesującym miejscem okazał się gabinet Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie. Gdy mł. insp. Dariusza Ślęzak zaprosił dzieci do swojego pokoju, młodzi goście przez chwilę kierowali jednostką z komendanckiego fotela.

 10. 21.06.2015r.-111 km/h w obszarze zabudowanym. Kolejny kierowca stracił prawo jazdy

  Policjanci drogówki na terenie gminy Kętrzyn zatrzymali do kontroli pojazd, który w obszarze zabudowanym pędził z prędkością 111km/h. Kierujący w myśl nowych przepisów stracił prawo jazdy, a jego portfel uszczuplił się o 400 złotych. To czwarty taki przypadek w powiecie kętrzyńskim od czasu kiedy zmieniły się przepisy kodeksu drogowego.