Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kętrzyn: Odzyskane skradzione przedmioty czekają na właścicieli

Policjanci z Wydziału Kryminalnego, Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie, na początku 2018r ., dokonali zabezpieczenia szeregu przedmiotów pochodzących z kradzieży i włamań na ternie Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. Władysława Jagiełły, Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. Bolesława Chrobrego i Rodzinnych Ogrodów XX- lecia PRL.

Cześć zabezpieczonych przedmiotów została rozpoznana i przekazana właścicielom, którzy zgłaszali się w tej sprawie do KPP w Kętrzynie. Jednak część z tych przedmiotów nie została rozpoznana. Wśród tych przedmiotów są różnego rodzaju klucze, piły, środki ochrony roślin, sznurki, miarki, gril na kółkach, szufle, szczotka, grabie, widły, drabina, leżaki, szpachelki, kielnie, siekiery, butka dla ptaków, latarki, kubki, namiot, dwie butle gazowe turystyczne (szara i niebieska), poziomice, kosa spalinowa o nazwie FOREST, młotki , sekatory, farby, zszywacze, skrzynki plastikowe na narzędzia, akcesoria do grila, folie, fizelina, opryskiwacz o nazwie  GARDENING, pompka do materaca i radia.

     

Wszystkie osoby, które mogłoby być właścicielami w/w przedmiotów, proszone są o kontakt telefoniczny, 89 752 92 23 lub 89 752 92 32  lub osobiste stawiennictwo w KPP w Kętrzynie pok. nr 206.