Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kętrzyn: Podczas interwencji domowej zatrzymali poszukiwanego

Kętrzyńscy policjanci podczas interwencji domowej zatrzymali poszukiwanego. 50-letni mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu zatrzymania i doprowadzenia do zakładu karnego wydanego przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie. Mężczyzna ma do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności za niestosowanie się do zakazu sądowego.

W minioną sobotę około godziny 17:15 oficer dyżurny kętrzyńskiej  komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o awanturze domowej w gminie Kętrzyn . Na miejsce interwencji natychmiast pojechali policjanci. W trakcie rozmowy ze zgłaszającą  funkcjonariusze ustalili, że jej konkubent  wszczął awanturę domową. 50-latek będąc w stanie nietrzeźwości wyzywał kobietę słowami wulgarnym oraz miał ją kilkakrotnie uderzyć. Kobieta obawiając się agresywnego  mężczyznę postanowiła wezwać policje. W trakcie interwencji policjanci ustalili, że 50-latek poszukiwany jest  na podstawie nakazu zatrzymania i  doprowadzenia do zakładu  karnego wydanego przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie. Mężczyzna ma do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności za niestosowanie się do zakazu sądowego.

Został on zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi. Dzisiaj zostanie przewieziony do zakładu karnego gdzie odbędzie zasądzoną karę.