Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kętrzyn: Poszukiwany listem gończym 30-latek zatrzymany podczas kontroli drogowej

Policjanci podczas kontroli drogowej zatrzymali poszukiwanego listem gończym 30-latka. Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim skazał mężczyznę na karę 8 miesięcy pozbawienia wolności za udział w pobiciu. Mieszkaniec powiatu kętrzyńskiego zostanie przewieziony do aresztu śledczego.

Funkcjonariusze podczas każdej kontroli drogowej nie tylko egzekwują przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, czy sprawdzają stan techniczny pojazdów, ale również weryfikują dane kierowców. Właśnie podczas takich sprawdzeń w policyjnych systemach funkcjonariusze ujawniają nieprawidłowości dotyczące kontrolowanych.

Wczoraj (10.07.2017) o godz. 13:00 policjanci z Zespołu Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie, w Korszach na ul. Mickiewicza zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Ford Fiesta oraz kierującego nim mężczyznę. W trakcie sprawdzania danych kierującego w policyjnych systemach okazało się, że jest on poszukiwany listem gończym.

30-letni mieszkaniec powiatu kętrzyńskiego poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim. Mężczyzna ma do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności za udział w bójce lub pobiciu. Tego dnia mężczyzna zakończył swoją podróż w policyjnej celi. Dzisiaj zostanie przewieziony do aresztu śledczego.