Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kontakt

 2. Kętrzyn oraz gmina Kętrzyn

 3. Kierownictwo

 4. Kętrzyn: Wyłonili powiatowych zwycięzców Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

  Najpierw test wiedzy z prawa o ruchu drogowym oraz sprawdzian wiadomości z historii motoryzacji, następnie udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej oraz jazda sprawnościowa samochodem z tzw. „talerzem Stewarda” a na koniec sprawdzian umiejętności z zakresu codziennej obsługi i jazdy sprawnościowej motorowerem. To powiatowy etap Młodzieżowego Konkursu Motoryzacyjnego dla szkół ponadgimnazjalnych, który przeprowadzili kętrzyńscy policjanci.

 5. Komisariat Policji w Korszach

 6. Komisariat Policji w Reszlu

 7. Struktura organizacyjna

 8. Kętrzyn: Pijany jazdę zakończył w przydrożnym rowie

  Za spowodowanie kolizji pod wpływem alkoholu będzie odpowiadał kierowca, który pojazdem ciężarowym marki Scania wraz z naczepą wjechał do przydrożnego rowu. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie. 37-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Wkrótce odpowie przed sądem grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 9. Kętrzyn: Targi pracy i edukacji pod patronatem Wojewody Warmińsko- Mazurskiego

  Przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie na czele z zastępcą komendanta mł. insp. Marcinem Piechotą uczestniczyli w targach pracy i edukacji zorganizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie nad którymi patronat honorowy objął Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki. Zainteresowani zostali zapoznani z procedurą rekrutacji do służby w policji.

 10. Kętrzyn: Na dwóch kółkach i „na gazie”

  Przykłady nieodpowiedzialności pijanych kierowców można by mnożyć. Są oni m.in. sprawcami wypadków, narażają własne życie, a przede wszystkim życie innych najczęściej przypadkowych pieszych i kierowców. Zawsze stanowią poważne zagrożenie na drodze. Najważniejsze, że nie pozostają bezkarni. Wszyscy zatrzymani pod wpływem alkoholu na drogach przez Policję i obywateli będą musieli ponieść odpowiedzialność za swoją lekkomyślność.