Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kętrzyn

 2. Kursanci z WSPol na służbie w Kętrzynie - uczą się od doświadczonych policjantów

  Kolejna grupa słuchaczy Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie uczyła się policyjnego rzemiosła pod okiem starszych, doświadczonych kolegów. Służby obejmowały cały powiat kętrzyński. 22 słuchaczy pod opieką wykładowcy wspierało kętrzyńską jednostkę w codziennej służbie. Dwóch z nich wspólnie z doświadczonymi kolegami zatrzymało poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności.

 3. Reszel

 4. Kontakt

 5. 22.05.2015r.-Szczytno,Kętrzyn: Cztery śmiertelne ofiary wypadków w regionie.

  Cztery osoby zginęły w wypadkach drogowych do jakich doszło w ciągu ostatniej doby na drogach regionu. W powiecie szczycieńskim samochód osobowy, w którym zginęło małżeństwo z Warszawy uderzył w drzewo, natomiast na trasie Kętrzyn-Stara Różanka doszło to tragicznego w skutkach zderzenia z udziałem osobówki, motoroweru i autobusu.

 6. Wydziały

 7. Kierownictwo

 8. Podczas imprezy zaatakował swojego kolegę nożem – usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa

  O 3-miesięcznym areszcie zadecydował kętrzyński sąd wobec mężczyzny, który podczas imprezy alkoholowej kilkukrotnie ugodził nożem swojego znajomego. Poszkodowany trafił do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała. Policjanci bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali sprawcę, który trafił do policyjnego aresztu. 32-latek podczas przesłuchania przyznał się do winy. Za usiłowanie zabójstwa mężczyźnie grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

 9. Korsze

 10. Barciany