Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Oficer prasowy

 2. Kierownictwo

 3. Wydziały

 4. Kętrzyn

 5. Korsze

 6. 09.12.2014 - Poszukiwany listem gończym zatrzymany

  Policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości za kradzieże. Patryk C. wpadł w ręce kryminalnych, gdy pojawił się w jednym z mieszkań na terenie gminy Kętrzyn. 30-latek ukrył się w pomieszczeniu gospodarczym. Mężczyzna został już doprowadzony do aresztu śledczego gdzie odbędzie zasądzoną przez sąd karę pozbawienia wolności .

 7. 30.11.14 - Marsz przeciw przemocy pod hasłem „Kochaj, szanuj, nie krzywdź, nie bij”

  Kampania „Biała Wstążka” to największa na świecie akcja stworzona przez mężczyzn i przede wszystkim do nich skierowana. Cel to zatrzymanie przemocy wobec kobiet. Kilkaset osób wzięło udział w marszu przeciwko przemocy, który przeszedł ulicami Kętrzyna pod hasłem „Kochaj, szanuj, nie krzywdź, nie bij”. W manifestacji udział wzięło kierownictwo i dzielnicowi kętrzyńskiej Policji popierając tym samym ideę kampanii „Białej Wstążki”.

 8. Reszel

 9. 19.11.2014 - W kasecie magnetofonowej ukrył narkotyki

  Za posiadanie narkotyków odpowie przed sądem 34-letni Karol G. W chwili zatrzymania mężczyzna miał przy sobie 10 gramów amfetaminy oraz 0,5 grama marihuany. W trakcie przeszukania jego mieszkania, kryminalni zabezpieczyli narkotyki, które ukryte były w wieży w jednej z kaset magnetofonowych. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu. Za naruszanie przepisów Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyzna odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 10. 15.12.204-Areszt za czynną napaść na policjantów

  Sąd Rejonowy w Kętrzynie zadecydował o tymczasowym aresztowaniu 30-letniego Kamila K. Mężczyzna jest podejrzany o czynną napaść i znieważenie policjantów. Podczas interwencji domowej sprawca zaatakował nożem kuchennym interweniujących funkcjonariuszy. Grozi mu kara do 10- lat pozbawienia wolności.