Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Oficer prasowy

 2. Kierownictwo

 3. Wydziały

 4. Kętrzyn

 5. Obchody Święta Policji 2014

 6. Skargi i wnioski

 7. Korsze

 8. 16.10.2014 - Policjanci spotkali się z rodzicami podczas wywiadówki szkolnej

  Kętrzyńscy policjanci spotkali się z rodzicami uczniów Zespołu Szkół Podstawowych w Mołtajnach. Podczas spotkania omówiony został problem odpowiedzialności prawnej nieletnich za czyny karalne oraz zachowania będące przejawem demoralizacji. Zwrócono uwagę na problem używania alkoholu i środków odurzających przez młodzież. Spotkanie było także okazją do poruszenia zagadnienia dotyczącego agresji i przemocy rówieśniczej.

 9. 24.09.2014 - Lekcja edukacyjna dla przedszkolaków, przeprowadzona wspólnie z bohaterami bajek

  Policjanci z Kętrzyna wspólnie z bohaterami z bajek Smerfem i Tygryskiem przeprowadzili kolejną lekcję edukacyjną na temat bezpieczeństwa. Spotkanie odbyło się w przedszkolu „Słoneczko” w Kętrzynie przy ul. Westerplatte. Tematem spotkania było m.in. bezpieczeństwo na drodze, prawidłowe zachowanie dzieci wobec nieznanych osób, jak również reagowanie w sytuacjach kryzysowych.

 10. 16.10.2014 - Zatrzymali sprawcę włamania do domu jednorodzinnego i odzyskali skradzione rzeczy

  Kętrzyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do jednego z domów jednorodzinnych na terenie Reszla. 45-letni Grzegorz P. poprzez wybicie szyby w oknie pomieszczenia piwnicznego dostał się do wnętrza budynku, skąd ukradł rower, radiomagnetofon oraz narzędzia ogrodnicze. Funkcjonariusze odzyskali skradzione przedmioty, które sprawca ukrył na jednej z działek ogrodowych na terenie Reszla.