Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Oficer prasowy

 2. Kierownictwo

 3. Wydziały

 4. Kętrzyn

 5. Skargi i wnioski

 6. 16.10.2014 - Policjanci spotkali się z rodzicami podczas wywiadówki szkolnej

  Kętrzyńscy policjanci spotkali się z rodzicami uczniów Zespołu Szkół Podstawowych w Mołtajnach. Podczas spotkania omówiony został problem odpowiedzialności prawnej nieletnich za czyny karalne oraz zachowania będące przejawem demoralizacji. Zwrócono uwagę na problem używania alkoholu i środków odurzających przez młodzież. Spotkanie było także okazją do poruszenia zagadnienia dotyczącego agresji i przemocy rówieśniczej.

 7. Korsze

 8. Obchody Święta Policji 2014

 9. 16.10.2014 - Zatrzymali sprawcę włamania do domu jednorodzinnego i odzyskali skradzione rzeczy

  Kętrzyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do jednego z domów jednorodzinnych na terenie Reszla. 45-letni Grzegorz P. poprzez wybicie szyby w oknie pomieszczenia piwnicznego dostał się do wnętrza budynku, skąd ukradł rower, radiomagnetofon oraz narzędzia ogrodnicze. Funkcjonariusze odzyskali skradzione przedmioty, które sprawca ukrył na jednej z działek ogrodowych na terenie Reszla.

 10. 19.10.2014 - Kierowcy i dyskoteki pod lupą policjantów

  W piątek i sobotę policjanci w powiecie kętrzyńskim przeprowadzali działania prewencyjno-kontrolne pn. ,,Dyskoteka'', których celem było uniemożliwienie dalszej jazdy tym, którzy decydują się prowadzić pod działaniem alkoholu, albo innych podobnie działających środków. Wszystko po to by podnieść poziom bezpieczeństwa na naszych drogach.