Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kontakt

 2. Kierownictwo

 3. Kętrzyn oraz gmina Kętrzyn

 4. Komisariat Policji w Reszlu

 5. Komisariat Policji w Korszach

 6. Barciany

 7. Kętrzyn: Poszukiwany za rozbój trafił do aresztu śledczego

  Dobre rozpoznanie rejonu służbowego przez dzielnicowych i regularny kontakt z lokalną społecznością – to ważne i bardzo przydatne elementy, które w policyjnej pracy pomagają zatrzymać osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Tak też było w przypadku 22-latka poszukiwanego za rozbój. Mężczyzna dzisiaj trafił do aresztu śledczego.

 8. Kętrzyn: Środki zapobiegawcze wobec 54-latka podejrzanego o znęcanie nad żoną

  Policyjny dozór, nakaz opuszczenia wspólnego mieszkania oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej, to środki zapobiegawcze, które zastosował prokurator wobec 54-latka. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy, po tym jak wszczął awanturę domową. Mężczyźnie przedstawiono zarzut znęcania się nad żoną. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 9. Kętrzyn: Bądź czujny! Oszuści nie próżnują – dwie mieszkanki miasta straciły 70.000 złotych

  Kętrzyńscy policjanci podobnie zresztą jak funkcjonariusze w całym kraju już od wielu lat toczą walkę z naciągaczami i oszustami. Coraz więcej osób wie, jak zachować się, kiedy zadzwoni do nich rzekomy wnuczek, czy policjant. Niestety zdarzają się jeszcze przypadki, kiedy przestępcy trafią na podatny grunt i wykorzystują dobroć i ufność osób starszych. Tak było w przypadku dwóch kobiet z Kętrzyna, które przekazały oszustom podającym się za funkcjonariuszy CBŚP blisko 70.000 złotych.

 10. Kętrzyn: Kętrzyńscy policjanci poszukują właścicieli dwóch rowerów

  Kętrzyńscy Policjanci poszukują właścicieli dwóch rowerów. Jednoślady zostały znalezione przy ul. Rynkowej w Kętrzynie. Obie zguby czekają na swoich prawowitych właścicieli w Komendzie Powiatowej Policji w Kętrzynie.